Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání červencového bezpečnostního patche na další zařízení. Jedním z nich je předloňský smartphone střední třídy Galaxy A80.

Nová aktualizace pro jediný smartphone Samsungu s otočným fotoaparátem nese firmwarovou verzi A805FXXS6DUG3 a v tuto chvíli je distribuována v různých zemích Evropy, včetně Česka, Slovenska, Polska, Maďarska, Německa, Švýcarska, Srbska, Makedonie, Ruska nebo Velké Británie. Do dalších zemí by se měla – jako v případě minulých updatů – rozšířit v následujících dnech.

Červencová bezpečnostní záplata řeší celkem dvě desítky chyb včetně těch souvisejících s konektivitou Bluetooth. Opravuje také chybu v aplikaci Android Auto, se kterou se několik měsíců potýkali někteří uživatelé smartphonů Galaxy (problém spočíval v náhodném padání aplikace při odemykání telefonu).

Samsung uvedl Galaxy A80 na trh v polovině roku 2019 s Androidem 9. Začátkem loňského roku telefon obdržel update s Androidem 10 a uživatelskou nadstavbou One UI 2.0 a letos obdržel upgrade na Android 11 s nadstavbou One UI 3.1. Je pravděpodobné, že v budoucnu nedostane update s Androidem 12.

Dnes nejčtenější

.