Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání červencové bezpečnostní aktualizace na další zařízení. Jeho nejnovějším adresátem je smartphone střední třídy Galaxy A52 5G.

Nová aktualizace pro Galaxy A52 5G nese firmwarovou verzi A526BXXS1AUG1 a v tuto chvíli je distribuována v Česku, Německu, Maďarsku, Slovinsku, Francii a pobaltských zemích. Do dalších koutů světa by se měla rozšířit v následujících dnech. Update nepřináší žádné nové funkce nebo vylepšení těch stávajících.

Podle bezpečnostního bulletinu Samsungu nejnovější bezpečnostní záplata opravuje celkem dvě desítky chyb včetně těch souvisejících s konektivitou Bluetooth. Opravuje také chybu v aplikaci Android Auto, se kterou se několik měsíců potýkali někteří uživatelé smartphonů Galaxy (problém spočíval v náhodném padání aplikace při odemykání telefonu).

Pokud jste majitelem Galaxy A52 5G, aktualizace by na váš telefon měla dorazit co nevidět. Jako vždy také můžete update zkontrolovat manuálně, a to otevřením Nastavení, zvolením možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Galaxy A52 5G byl uveden na trh koncem března s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3.1. Telefon bude podle aktualizačního plánu Samsungu dostávat měsíční bezpečnostní updaty ještě necelé tři roky a dočká se tří upgradů Androidu.

Související články

Dnes nejčtenější