Zavřít reklamu

Samsung neztrácí čas a pokračuje v rychlém vydávání červencového bezpečnostního patche. Jedním z jeho dalších příjemců je telefon Galaxy S10 Lite.

Nová aktualizace pro Galaxy S10 Lite nese firmwarovou verzi G770FXXS4EUF6 a v tuto chvíli je dostupná ve Španělsku. Do dalších zemí by se měla rozšířit v následujících dnech.

Samsung již zveřejnil, co nová bezpečnostní záplata opravuje. Přináší celkem dvě desítky oprav včetně těch souvisejících s konektivitou Bluetooth. Opravuje také chybu v aplikaci Android Auto, se kterou se několik měsíců potýkali někteří uživatelé smartphonů Galaxy (problém spočíval v náhodném padání aplikace při odemykání telefonu).

Galaxy S10 Lite byl uveden na trh začátkem minulého roku s Androidem 10 „na palubě“. Letos v březnu telefon obdržel aktualizaci s Androidem 11 a v budoucnu podle aktualizačního plánu Samsungu dostane ještě dva updaty Androidu.

Kromě Galaxy S10 Lite dorazil červencový bezpečnostní patch v minulých dnech také na telefony řad Galaxy S10, Galaxy S20, Galaxy S21, Galaxy Note 10, Galaxy Note 20 nebo smartphone Galaxy S20 FE.

Související články

Dnes nejčtenější

.