Zavřít reklamu

Začátkem června jsme vás informovali, že Samsung pracuje na novém levném telefonu řady Galaxy A – Galaxy A03s. Ten nyní získal certifikaci organizace Wi-Fi Alliance, což znamená, že jeho představení by nemělo být příliš daleko. Certifikace také odkryla některé jeho funkce.

Galaxy A03s podle Wi-Fi Alliance dostane do vínku jednopásmovou Wi-Fi b/g/n a funkci Wi-Fi Direct a bude dostupná ve variantě podporující dvě SIM karty. Certifikace kromě toho potvrdila, že softwarově poběží na Androidu 11 (pravděpodobně s nadstavbou One UI 3.1).

Podle dosavadních leaků bude telefon disponovat displejem typu Infinity-V s úhlopříčkou 6,5 palců a rozlišením HD+ (720 x 1600 px), čipsetem Helio G35, 4 GB operační paměti, 32 a 64 GB vnitřní paměti, trojitým fotoaparátem s rozlišením 13, 2 a 2 MPx, 5MPx přední kamerkou, čtečkou otisků prstů (tu jeho předchůdce Galaxy A02s postrádal), 3,5mm jackem a baterií s kapacitou 5000 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 15 W.

V tuto chvíli není jasné, kdy jej Samsung uvede na scénu, s ohledem na zmíněnou certifikaci by to však mohlo být ještě v létě.

Související články

Dnes nejčtenější

.