Zavřít reklamu

O příštím skládacím smartphonu Samsungu Galaxy Z Fold 3, který by měl být veřejnosti odhalen v srpnu, víme díky různým leakům již téměř vše. Nyní se objevil v benchmarku Geekbench 5, který potvrdil, že telefon dostane do vínku čipset Snapdragon 888 a 12 GB operační paměti (podle předchozích leaků může existovat i varianta se 16 GB RAM).

Benchmark kromě toho potvrdil, že třetí Fold softwarově poběží na Androidu 11. V testu jednoho jádra jinak získal 1124 bodů a ve vícejádrovém 3350 bodů, což něj dělá nejrychlejší zařízení s čipem Snapdragon 888.

Galaxy Z Fold 3 bude podle neoficiálních informací disponovat 7,55palcovým hlavním a 6,21palcovým vnějším displejem s podporou 120Hz obnovovací frekvence, 512 GB interní paměti, trojitým fotoaparátem s rozlišením třikrát 12 MPx (hlavní by měl mít světelnost objektivu f/1.8 a optickou stabilizaci obrazu, druhý ultraširokoúhlý objektiv a třetí teleobjektiv), poddisplejovým fotoaparátem s rozlišením 16 MPx a 10MPx selfie kamerkou na vnějším displeji, podporou dotykového pera S Pen, stereo reproduktory, certifikací IP pro odolnost proti vodě a prachu a baterií s kapacitou 4400 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 25 W.

Podle úplně nejnovějšího leaku bude Fold 3 – společně s další „skládačkou“ Samsungu Galaxy Z Flip 3 – představen na eventu Unpacked 11. srpna.

Související články

Dnes nejčtenější

.