Zavřít reklamu

Jen pár dní poté, co Samsungu unikly tiskové rendery chystaných ohebných telefonů Galaxy Z Fold 3 a Flip 3, do éteru pronikly další (neoficiální) rendery, tentokrát ovšem jen prvně zmíněného. Nabízejí na něj zatím nejlepší pohled.

Zatímco minulé rendery Galaxy Z Fold 3 ukazovaly jen v černém barevném provedení, nové jej ukazují kromě černé i v zelené a gradientní růžové barvě. Podle všeho mají všechny varianty matnou úpravu zad.

Třetí Fold podle dosavadních úniků dostane do vínku 7,55palcový hlavní a 6,21palcový vnější displej s podporou 120Hz obnovovací frekvence, čip Snapdragon 888, alespoň 12 GB operační paměti, 256 nebo 512 GB interní paměti, trojitý fotoaparát s rozlišením třikrát 12 MPx (hlavní by měl disponovat světelností objektivu f/1.8 a optickou stabilizací obrazu, druhý ultraširokoúhlým objektivem a třetí teleobjektivem), poddisplejový fotoaparát s rozlišením 16 MPx a 10MPx selfie kamerku na vnějším displeji, podporu dotykového pera S Pen, stereo reproduktory, certifikaci IP pro odolnost proti vodě a prachu a baterii s kapacitou 4400 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 25 W (nabíječka podle všeho nebude součástí balení).

„Skládačky“ nové generace by měl Samsung uvést na scénu příští měsíc.

Související články

Dnes nejčtenější

.