Zavřít reklamu

Samsung stále pokračuje ve vydávání červnového bezpečnostního patche. Jedním z jeho dalších adresátů je loňský smartphone střední třídy Galaxy A21s.

Nová aktualizace pro Galaxy A21s nese firmwarovou verzi A217MUBS6CUF4 a v tuto chvíli je distribuována v Brazílii. V následujících dnech by se měla rozšířit do dalších zemí světa.

Červnový bezpečnostní patch přináší 47 oprav od Googlu a 19 oprav od Samsungu, z nichž některé byly označeny jako kritické. Opravy od Samsungu řešily např. nesprávnou autentizaci v SDP SDK, nesprávný přístup v nastavení notifikací, chyby v aplikaci Samsung Contacts, přetečení bufferu v ovladači NPU nebo zranitelnosti související s čipsety Exynos 9610, Exynos 9810, Exynos 9820 a Exynos 990.

Galaxy A21s byl na trh uveden loni v červnu s Androidem 10. Letos v březnu obdržel update s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3. Bezpečnostní aktualizace by měl dostávat ještě zhruba tři roky.

Samsung červnovou bezpečnostní záplatu během měsíce vydal na více než 100 zařízení v desítkách zemí.  Vzhledem k tomu, že červen se chýlí ke konci, Samsung by měl začít co nevidět vydávat červencový bezpečnostní patch.

Související články

Dnes nejčtenější

.