Zavřít reklamu

Samsung již vydal update s Androidem 11 na většinu svých kompatibilních smartphonů a tabletů. Nicméně jsou tu ještě některá zařízení, která jej nedostala. Korejský technologický obr nyní začal vydávat aktualizaci s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3.1 na dva roky starý odolný smartphone Galaxy Xcover 4s.

Nová aktualizace pro Galaxy Xcover 4s nese firmwarovou verzi G398FNXXUCCUF4 a v tuto chvíli je dostupná v Polsku. V následujících dnech by se měla rozšířit do dalších zemí světa. Její součástí je červnový bezpečnostní patch.

Po instalaci updatu by měl telefon dostat novinky jako chatovací bubliny, samostatný widget na přehrávání médií, sekci konverzací v notifikačním panelu, jednorázová povolení nebo snadnější přístup k ovládání zařízení chytré domácnosti. Kromě toho by aktualizace měla přinést osvěžený design uživatelského rozhraní, vylepšené možnosti dynamické zamykací obrazovky, vylepšené nativní aplikace Samsungu, lepší rodičovskou kontrolu, redesignovanou aplikaci Device Care nebo možnost odstranit z fotografií údaje o poloze při jejich sdílení.

Galaxy Xcover 4s byl uveden na trh v červenci roku 2019 s Androidem 9.0. Loni v dubnu obdržel aktualizaci s Androidem 10 a nadstavbou One UI 2.0.

Související články

Dnes nejčtenější

.