Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání červnového bezpečnostního patche. Jedním z jeho dalších adresátů je tři měsíce starý smartphone střední třídy Galaxy A72.

Nová aktualizace pro Galaxy A72 nese firmwarovou verzi A725FXXU2AUF3 a v tuto chvíli je distribuována v Rusku, Kazachstánu a na Ukrajině. V příštích dnech by se měla rozšířit do dalších zemí světa.

Červnový bezpečnostní patch zahrnuje 47 oprav od Googlu a 19 oprav od Samsungu, z nichž některé byly označeny jako kritické. Opravy od Samsungu řešily např. nesprávnou autentizaci v SDP SDK, nesprávný přístup v nastavení notifikací, chyby v aplikaci Samsung Contacts, přetečení bufferu v ovladači NPU nebo zranitelnosti související s čipsety Exynos 9610, Exynos 9810, Exynos 9820 a Exynos 990.

Galaxy A72 byl uveden do prodeje v březnu spolu s telefony Galaxy A52 a Galaxy A52 5G. Debutoval s Androidem 11 a uživatelskou nadstavbou One UI 3.1 a obdržel květnový bezpečnostní update s některými novými funkcemi, včetně efektů videohovorů. Vzhledem k tomu, že se blíží konec měsíce, Samsung by měl v příštích dnech začít vydávat červencovou bezpečnostní aktualizaci.

Související články

Dnes nejčtenější