Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání updatu s červnovým bezpečnostním patchem. Jedním z jeho dalších příjemců je telefon střední třídy Galaxy M31.

Nová aktualizace pro Galaxy M31 nese firmwarovou verzi M315FXXU2BUF1 a v tuto chvíli je distribuována v Indii. Jako v případě minulých updatů tohoto druhu by se i tento měl v následujících dnech rozšířit do dalších zemí světa.

Nejnovější bezpečnostní záplata zahrnuje 47 oprav od Googlu a 19 oprav od Samsungu, z nichž některé byly označeny jako kritické. Opravy od Samsungu řešily např. nesprávnou autentizaci v SDP SDK, nesprávný přístup v nastavení notifikací, chyby v aplikaci Samsung Contacts, přetečení bufferu v ovladači NPU nebo zranitelnosti související s čipsety Exynos 9610, Exynos 9810, Exynos 9820 a Exynos 990. Aktualizace by kromě toho měla přinášet i vylepšení stability zařízení.

Samsung telefon Galaxy M31 uvedl na trh loni v březnu s Androidem 10 a nadstavbou One UI 2 „na palubě“. Letos v lednu obdržel update s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3 a v dubnu aktualizaci s One UI 3.1.

Související články

Dnes nejčtenější

.