Zavřít reklamu

Samsung aktualizoval na Android 11 a uživatelskou nadstavbu One UI 3 již většinu svých smartphonů. A podle všeho s tím nekončí, protože update s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3 začal nyní uvolňovat na telefon nižší střední třídy Galaxy A30s.

Nová aktualizace pro Galaxy A30s nese firmwarovou verzi A307FNXXU2CUF2 a v tuto chvíli je dostupná v Rusku. Její součástí je květnový bezpečnostní patch. Jako v případě minulých updatů tohoto druhu by se i tento měl rozšířit do dalších zemí světa v následujících dnech.

Telefon by měl dostat funkce Androidu 11, jako jsou chatovací bubliny, jednorázová povolení, sekce konverzací v notifikačním panelu či samostatný widget pro přehrávání médií. Nadstavba One UI 3 pak mimo jiné zahrnuje vylepšený design uživatelského rozhraní, novější verze všech nativních aplikací a s tím spojené nové funkce, vylepšené možnosti dynamické zamykací obrazovky, vylepšený režim Always-on, vylepšenou rodičovskou kontrolu, nový design aplikace Device Care, snadnější přístup k ovládání zařízení chytré domácnosti nebo funkci Auto Switch pro sluchátka Galaxy Buds.

Související články

Dnes nejčtenější

.