Zavřít reklamu

V aplikaci Google se objevila záhadná chyba, která způsobuje, že se čas od času nenačtou výsledky vyhledávání. Problém se podle všeho vyskytuje na prakticky jakémkoli androidovém telefonu včetně vlastních smartphonů Googlu a zařízení Samsung Galaxy.

Problém se prý může objevit i tehdy, pokud má telefon stabilní připojení k internetu. V tuto chvíli není jasné, co problém způsobuje, a Google se k záležitosti zatím nevyjádřil.

Je třeba mít na paměti, že problém se objevuje pouze při použití aplikace Google k vyhledávání. Při použití URL lišty k vyhledávání nebo při použití vyhledávacího enginu Googlu prostřednictvím jiných aplikací je vše v pořádku. Jinými slovy, nejde problém s vyhledáváním jako takovým, ale o problém se samotnou aplikací Google. To znamená, že uživatelé prohlížeče Samsung Internet mohou používat vyhledávací engine Googlu bez obav z toho, že by na tento problém narazili.

Uživatelé také hlásí, že dočasné řešení problému je poměrně snadné. Stačí obnovit stránku nebo aplikaci Google zavřít a znovu otevřít.

A co vy? Používáte na svém telefonu Galaxy aplikaci Google a setkali jste se s tímto problémem? Dejte nám vědět do komentářů pod článkem.

Související články

Dnes nejčtenější

.