Zavřít reklamu

Samsung neztrácí čas a pokračuje v rychlém vydávání červnového bezpečnostního patche na další zařízení. Jeho nejnovějším adresátem jsou modely řady Galaxy S10.

Nová aktualizace pro telefony Galaxy S10, Galaxy S10+ a Galaxy S10e nese firmwarovou verzi G97xFXXSBFUE6 a v tuto chvíli je distribuována v Polsku. Do dalších evropských i mimoevropských zemí by se měla rozšířit v následujících dnech.

Momentálně stále není známo, jaké vulnerability červnová bezpečnostní záplata opravuje, dozvědět bychom se to však měli již velmi brzy, pravděpodobně v příštích několika dnech.Řada Galaxy S10 byla na trh uvedena v březnu předloňského roku s Androidem 9. Začátkem loňského roku obdržela z Androidu 10 vycházející nadstavbu One UI 2.0. Před několika měsíci dostala na Androidu 11 založenou nadstavbu One UI 3.0 a krátce poté její aktuálně nejnovější verzi 3.1.

Červnový patch v minulých dnech dorazil již na řadu zařízení Samsungu, včetně ohebného telefonu Galaxy Z Flip, řad Galaxy S20 a S21 nebo smartphonů Galaxy A52 5G a A71.

Související články

Dnes nejčtenější

.