Zavřít reklamu

V mobilním světě jsme si zvykli pracovat a učit se, ať jsme kdekoli, třeba i na cestách. Co dělat, když k tomu člověk potřebuje pořádnou klávesnici, ale nechce si s sebou brát notebook? Řešením je tenká a lehká Samsung Smart klávesnice Trio 500, která se pohodlně vejde do tašky a můžete ji s sebou nosit klidně celý den. Najednou ji lze připojit k několika zařízením a uživatel má k dispozici užitečné klávesové zkratky, takže se může těšit na plnohodnotný multitasking, který mu umožní udělat více práce za kratší dobu. Smart klávesnice Trio 500 je na českém trhu dostupná v černé a bílé barvě za cenu 1 199 Kč.

Smart klávesnici Trio 500 je možné snadno nastavit a bezpečně připojit k různým mobilním zařízením. Stačí ji zapnout a přidržet tlačítko Bluetooth. Na displeji zařízení se objeví oznámení, že klávesnice se chce připojit, a když připojení stiskem tlačítka odsouhlasíte, zbývá už jen na klávesnici zadat šestimístný kód, který se rovněž zobrazí na displeji.

Klávesnici lze přes Bluetooth připojit až ke třem různým zařízením současně a přepínat mezi nimi pouhým stisknutím tlačítka, což výrazně usnadňuje multitasking všeho druhu. Představte si, že si na notebooku děláte poznámky a k tomu potřebujete rychle odpovědět na zprávu na telefonu. Stačí přepnout a můžete psát.

Na každém zařízení si můžete vybrat až tři aplikace, z nichž každou pak spustíte pouhým stiskem jednoho ze tří programovatelných tlačítek na klávesnici Trio 500. Na každém zařízení můžete nastavit jinou kombinaci tlačítek a mít tak oblíbené aplikace vždy při ruce. To se hodí například v případě, že na tabletu často sledujete filmy a na telefonu zase procházíte sociální sítě.

Díky Smart klávesnici Trio 500 lze používat telefon či tablet Galaxy v režimu DeX, tedy na softwarové platformě, díky níž se mobilní zařízení v podstatě mění na plnohodnotný počítač. Stačí opět stisknout jediné tlačítko. Když potřebujete, aby byl telefon stejně výkonný jako notebook, můžete díky klávesnici Trio 500 a systému Samsung DeX psát poznámky, posílat e-maily a dělat další práci přímo v mobilním zařízení.

Ač je Samsung Smart klávesnice Trio 500 malá a tenká, velikostí kláves téměř odpovídá regulérním modelům, a přitom je mnohem skladnější . Od května je k dispozici v černé a bílé barevné verzi a její cena činí 1 199 korun.

Související články

Dnes nejčtenější

.