Zavřít reklamu

Samsung začal s vydáváním bezpečnostního patche za měsíc červen. Jeho prvním příjemcem je ohebný telefon Galaxy Z Flip 5G.

Nová aktualizace nese firmwarovou verzi F707BXXS3DUE1 a v tuto chvíli je distribuována v různých zemích Evropy, včetně Česka, Slovenska, Polska, Maďarska, Rakouska, Itálie, Francie, Španělska, Portugalska a skandinávských a pobaltských zemí. Samsung začal novou bezpečnostní záplatu opět vydávat ještě před začátkem následujícího měsíce.

Korejský technologický gigant z bezpečnostních důvodů zatím neodhalil, jaké zranitelnosti červnový patch opravuje, měl by tak však učinit v následujících dnech, maximálně týdnech. Jako vždy by měl nový patch zahrnovat opravy od Googlu a Samsungu, které byly nalezeny v OS Android, resp. uživatelské nadstavbě One UI.

Pokud jste majiteli Galaxy Z Flipu 5G a nacházíte se v některé z výše uvedených zemí (což je nanejvýš pravděpodobné), už jste mohli dostat příslušnou notifikaci. Pokud ne, můžete dostupnost updatu zkontrolovat manuálně, a to otevřením menu Nastavení, klepnutím na volbu Aktualizace softwaru a zvolením možnosti Stáhnout a nainstalovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.