Zavřít reklamu

Samsung začal na telefony řady Galaxy Note 10 (kromě modelu Note 10 Lite) vydávat novou aktualizaci. Přináší vylepšení fotoaparátu, služby Quick Share a bezpečnosti.

Nový update pro Galaxy Note 10, Note 10+ a Note 10+ 5G nese firmwarovou verzi N97xxXXU7FUE3 a v tuto chvíli je distribuována v Německu a Švýcarsku. Přináší květnový bezpečnostní patch, který opravuje tři desítky vulnerabilit (včetně tří kritických), které v systému Android opravil Google, a 23 exploitů, které v nadstavbě One UI opravil Samsung. Kromě toho aktualizace vylepšuje výkon fotoaparátu a služby na sdílení souborů Quick Share, jako obvykle ale Samsung v changelogu neuvedl bližší informace.

Jako v případě minulých aktualizací tohoto druhu by se i tato měla v následujících dnech postupně rozšířit na další trhy, takže pokud jste majiteli jednoho z výše zmíněných telefonů, hlídejte si upozornění na nový update. Jako vždy můžete zkusit vynutit jeho instalaci manuálně, a to otevřením Nastavení, zvolením možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.