Zavřít reklamu

Pár týdnů poté, co Samsung na nový telefon střední třídy Galaxy A52 vypustil update s dubnovým bezpečnostním patchem, na něj začal vydávat novou aktualizaci. Ta přináší některé nové fotografické funkce, které byly představeny s aktuální vlajkovou řadou Galaxy S21.

Nejnovější update nese firmwarovou verzi A525FXXU1AUD2 a v tuto chvíli je distribuován v různých zemích Evropy, Asie a Afriky, včetně Německa, Ukrajiny, Ruska, Turecka, Filipín, Vietnamu, Malajsie, Indie, Egypta nebo Jižní Afriky. Do dalších zemí světa by měl zamířit v následujících dnech.

Aktualizace na Galaxy A52 přináší tři „fajnové“ portrétové fotografické efekty – Backdrop, High-Key Mono a Low-Key Mono. Tyto efekty debutovaly v telefonech vlajkové řady Galaxy S21 a později se dostaly na další špičkové smartphony Samsungu. Update kromě toho přináší vylepšenou stabilitu dotykového displeje, vylepšenou kvalitu hovorů nebo lepší výkon fotoaparátu.

Updatu se v minulých dnech dočkal i sourozenec „padesát dvojky“ Galaxy A72, který přináší dubnový bezpečnostní patch, vylepšenou stabilitu a nové a vylepšené funkce. Vzhledem k jeho velikosti (kolem 1 GB) je pravděpodobné, že dvě posledně zmíněné položky, které Samsung „genericky“ uvádí v changelogu prakticky každé takovéto aktualizace, budou tentokrát uživatelsky hmatatelné.

Související články

Dnes nejčtenější

.