Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání updatu s Androidem 11 na další zařízení. Jeho posledním příjemcem je telefon střední třídy Galaxy A60.

Nová aktualizace na dva roky starý smartphone nese firmwarovou verzi A6060ZCU3CUD3 a její součástí je bezpečnostní patch za minulý měsíc.

V tuto chvíli není jasné, jestli update na Galaxy A60 přináší nadstavbu One UI 3.0 nebo One UI 3.1. V každém případě by měla aktualizace zahrnovat většinu funkcí Androidu 11, jako jsou chatovací bubliny, jednorázová povolení, sekce konverzací v notifikačním panelu, samostatný widget pro přehrávání médií nebo snadnější přístup k ovládání chytré domácnosti.

Aktualizace také přináší osvěžený design uživatelského prostředí, vylepšené nativní aplikace, lepší možnosti rodičovské kontroly, více možností přizpůsobení zamykací obrazovky, možnost přidávat na obrazovku volání vlastní obrázky či videa nebo více možností v Rutinách Bixby.

Samsung update s Androidem 11/One UI 3.0/One UI 3.1 již vydal na téměř všechny své nové či novější smartphony střední a nejvyšší třídy a zcela jistě ještě není u konce. Jeho softwarová podpora je v poslední době vskutku příkladná a my můžeme jen doufat, že z nově nastaveného standardu v budoucnu nesleví.

Související články

Dnes nejčtenější

.