Zavřít reklamu

Příští ohebný telefon Samsungu Galaxy Z Fold 3 bude mít o něco nižší kapacitu baterie než druhý Fold, konkrétně bude jeho kapacita stejná jako u prvního skládacího smartphonu technologického obra. Informoval o tom jihokorejský web The Elec.

Třetí generace Foldu by měla disponovat kapacitou baterie 4380 mAh, tedy o 120 mAh nižší, než má současný Galaxy Z Fold 2. The Elec podotýká, že baterie dodá divize Samsungu Samsung SDI. Je pravděpodobné, že zařízení bude jako předchůdci používat duální baterii. Důvodem, proč příští Fold dostane do vínku baterii s nižší kapacitou, je podle webu změna ve velikosti displeje – jeho hlavní displej bude podle všeho měřit 7,55 palců (u „dvojky“ je to 7,6 palců). Na výdrž baterie by takovéto lehké snížení kapacity každopádně nemělo mít patrný vliv.

Podle předchozích leaků bude Galaxy Z Fold 3 také disponovat 6,21palcovým vnějším displejem, čipsetem Snapdragon 888, minimálně 12 GB operační paměti a alespoň 256 GB interní paměti, Androidem 11 s nadstavbou One UI 3.5, ochranou proti stříkající vodě a podporou dotykového pera S Pen. Dostupný by měl být minimálně ve svou barvách – černé a zelené. Představen bude údajně v červnu nebo červenci, a to společně s další „skládačkou“ Galaxy Z Flip 3.

Související články

Dnes nejčtenější

.