Zavřít reklamu

Nedávno zveřejněný průzkum společnosti Piper Sandler ukázal, že devět z deseti dospívajících Američanů používá iPhone a 90 % z nich plánuje upgradovat na novější model. Samsung se pokouší to změnit a proměnit alespoň některé uživatele „jablečných“ telefonů na uživatele smartphonů Galaxy. Za tímto účelem vypustil do světa webovou aplikaci, která napodobuje zážitek z používání jeho telefonů.

Webová aplikace s názvem Samsung iTest nabízí každému zažít, jaké to je používat zařízení Galaxy. Když uživatelé iPhonu stránku navštíví, uvítá je tato zpráva: „Dostane se vám malé ochutnávky Samsungu bez toho, aniž byste museli měnit telefon. Nemůžeme simulovat každou funkci, ale měli byste vidět, že z přechodu na druhou stranu nemusíte mít obavy.“

Aplikace umožňuje procházet domovskou obrazovku, launcher aplikací, aplikace volání a zpráv, měnit vzhled prostředí, prohlížet si obchod Galaxy Store, používat aplikaci fotoaparátu apod. Navíc, pokud procházíte Galaxy Store, jeho hlavní banner propaguje globální multiplayerový hit Fortnite, který Apple ve svém App Storu loni zablokoval.

Aplikace dokonce simuluje přijímání různých textových zpráv, notifikací a hovorů a zdůrazňuje rozdíl mezi používáním iPhonu a smartphonu Galaxy. Nicméně mnoho aplikací ukazuje pouze úvodní obrazovku – přece jen se jedná o webovou aplikaci, která má svá omezení. Uživatelům iPhonu však celkově dává dobrou představu tom, jaké to je používat telefon Samsungu.

V tuto chvíli Samsung aplikaci propaguje pouze na Novém Zélandu, nicméně web je přístupný odkudkoli. Pokud jste majiteli iPhonu, můžete se na stránku podívat zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.