Zavřít reklamu

Samsung je v poslední době, co se týče vydávání aktualizací, skutečně k nezastavení a podle všeho v tom nemíní polevovat. Nyní začal na telefon Galaxy F41 vydávat update s uživatelskou nadstavbou One UI 3.1.

Nová aktualizace nese firmwarovou verzi F415FXXU1BUC8 a má velikost zhruba 1 GB. V tuto chvíli je dostupná v Indii, brzy by se měla rozšířit na další trhy. Součástí updatu je březnový bezpečnostní patch (ne tedy nejnovější dubnový). Poznámky k vydání se zmiňují o „povinných“ vylepšeních fotoaparátu a zlepšení celkového výkonu. Nadstavba One UI 3.1 by měla na Galaxy F41 přinést mimo jiné vylepšené nativní aplikace a osvěžený design uživatelského rozhraní nebo možnost odstranit z fotografií údaje o poloze při jejich sdílení.

Telefon střední třídy, který je ve skutečnosti přeznačeným smartphonem Galaxy M31, byl uveden do prodeje loni na podzim s Androidem 10 „na palubě“. Začátkem letošního roku obdržel aktualizaci na Android 11/One UI 3.0. A po několika dalších měsících tedy dostává nejnovější verzi nadstavby.

Související články

Dnes nejčtenější