Zavřít reklamu

Samsung v poslední době, pokud jde o vydávání aktualizací, skutečně neztrácí čas. Jen několik hodin poté, co vypustil update s Androidem 11 na telefon Galaxy A70s, jej nyní začal dostávat další model řady Galaxy A – Galaxy A90 5G.

Nová aktualizace nese firmwarovou verzi A908NKOU3DUC3 a v tuto chvíli ji dostávají uživatelé v Jižní Koreji. Jako vždy by se měla v brzké době rozšířit na další trhy. Její součástí je očekávatelně březnový bezpečnostní patch.

Kromě vylepšeného výkonu a opravy blíže nespecifikovaných bugů by měl update na Galaxy A90 přinést různé funkce Androidu 11, jako jsou chatovací bubliny, jednorázová povolení, sekce konverzací v notifikačním panelu, snadnější přístup k ovládání zařízení chytré domácnosti nebo samostatný widget pro přehrávání médií. Uživatelská nadstavba One UI 3.1 by pak měla zahrnovat nový design uživatelského rozhraní, vylepšené nativní aplikace Samsungu, lepší možnost přizpůsobení always-on displeje a dynamického zámku obrazovky, možnost přidávat na obrazovku volání vlastní obrázky nebo videa, více funkcí v rutinách hlasového asistenta Bixbyho nebo možnost odstranit z fotografií údaje o poloze při jejich sdílení.

Galaxy A90 byl uveden na trh v září předloňského roku s Androidem 9. Začátkem roku 2020 dostal update s Androidem 10 a před třemi měsíci aktualizaci s nadstavbou One UI 2.5.

Související články

Dnes nejčtenější

.