Zavřít reklamu

Všichni cestujeme časem. Je pravda, že nikomu se zatím nepovedlo cestovat jinam než do budoucnosti, a to pouze rychlostí jedné vteřiny za sekundu. Ve hře Cats in Time se ovšem tenhle husarský kousek povede smečce koček. Vzápětí se ocitnou ztraceny v různých historických epochách a vám připadne za úkol je všechny najít a osvobodit.

Vývojáři z Pine Studio mají již s podobným konceptem své zkušenosti. Cats in Time přirovnávají k žánru únikových her, ve kterých řešíte hádanky, abyste se zdárně dostali z uzavřených místností. Nově vydaná hra po vás bude chtít to stejné. Budete pečlivě prohledávat své okolí a řešit v něm řadu hádanek, které vás nakonec dovedou ke schovávajícím se kočičkám. Pine Studio si únikovky v minulosti už vyzkoušelo například díky svému předchozímu počinu The Birdcage. Tuhle část hry tak mají v malíku.

Zajímavostí je, že zachraňovat kočky můžete i v režimu rozšířené reality. Trojrozměrná dioramata tak můžete navigovat nejen na obrazovce mobilu pomocí posouvání kamery, ale i v reálném světě procházením se po místnosti s telefonem v ruce. Jako zábava by vám tak i díky tomu mělo Cats in Time vydržet na dlouhou dobu. A když najdete všech dvě stě poschovávaných koček, může vám být útěchou i to, že se vývojáři zavázali za každých nalezených sto tisíc koček darovat deset kilogramů jídla organizaci pro opuštěná zvířata. Hru můžete zdarma stahovat na Google Play již nyní.

Související články

Dnes nejčtenější

.