Zavřít reklamu

Vývojáři z King Studios si pro hráče na Androidu přichystali příjemné překvapení. O den dříve jsme se dočkali vydání netrpělivě očekávané běhačky Crash Bandicoot: On the Run. Jde o vůbec první mobilní hru s vačnatcem dříve pevně spjatým s konzolemi Playstation. Novinka cílí k zachování léty prověřené hratelnosti z konzolových dílů a jejímu zpřístupnění hráčům na mobilních zařízeních. Z ukázky níže si můžete udělat dobrou představu o tom, co vás ve hře čeká.

Vývojáři slibují pořádnou porci zábavy. Crash Bandicoot: On the Run by vám měl v telefonu vydržet hodně dlouho, základní hra prý nabídne až sto hodin hratelnosti. King Studios se navíc už nyní zavazují k tomu, že do hry budou pravidelně přidávat nový obsah. Kromě kosmetických předmětů (ve hře je už teď sedmdesát různých kostýmů) půjde ale i o nové úrovně a hlavně o nové hratelné postavy. V současnosti můžete hrát pouze za Crashe nebo za jeho sestru Coco.

Nově vydaná hra znamená pokračování trendu, kterým se majitelé značky z Activison snaží oživit slávu Crashe Bandicoota. Mobilní hře předcházelo vydání remasterované trilogie prvních tří dílů série, remasterovaných závodů Crash Tag Racing a zcela nového čtvrtého dílu. Pokud tak chcete vyzkoušet sérii alespoň na obrazovce mobilního telefonu, můžete Crash Bandicoot: On the Run stahovat z Google Play zcela zdarma.

Související články

Dnes nejčtenější

.