Zavřít reklamu

Po necelých třech letech od původního oznámení se všichni fanoušci závodních her konečně dočkali. V pondělí na zařízení s Androidem vyšel titul Project Cars Go. Závodní série, známá z velkých platforem, se vydáním spin-offu opět stáčí směrem k arkádovější hratelnosti, stejně jako díl třetí. Hra od Slightly Mad Studios neláká na komplexní simulaci fyziky nebo realistické ovládání, auta totiž v Project Cars Go můžete řídit pomocí jediného prstu.

Možnost ovládání jedním prstem je v propagačních materiálech ke hře velkým tématem. V Project Cars Go tak nemusíte přemýšlet nad tím, který rychlostní stupeň při závodění zvolit, podle vývojářů je důraz kladen hlavně na správné načasování. Jedním dotykem tak budete ovládat rychlost vozidla i jeho směr. Hráči si ale i tak budou moci vytvořit vlastní styl řízení. Jen to nebude přímo na závodních tratích, ale už v garážích. Tam půjde jednotlivá vozidla dle potřeby upravovat a provádět i minimální úpravy jejich motorů.

Jestli Project Cars Go nenabídne pro skalní příznivce závodění realistický zážitek, alespoň se jim zavděčí realistickým zpracováním vozů. Auta vypadají opravdu nádherně a hra jich nabídne více než padesát. Každé z nich přitom můžete vzít na projížďku na jednu z dvanácti světoznámých tratí. Vývojáři již nyní plánují pravidelně do hry přidávat nový obsah. Project Cars Go je zcela zdarma a stahovat jej můžete již nyní z Google Play.

Související články

Dnes nejčtenější