Zavřít reklamu

Mobilní odbočka v sérii Just Cause se představuje v nové ukázce. Ta vám vžene adrenalin do žil nekončící a mnohdy až absurdní akcí. Tým hlavních hrdinů do ní vstupuje postavený na vystřelených raketách a své vystoupení zakončuje obřím výbuchem, rozmetajícím všechny záporáky kolem sebe. Trailer sice neukazuje záběry přímo ze hry, ale podle jeho celkového tónu můžeme odhadnout, na jaké vlně se Just Cause: Mobile poveze.

Mobilní spin-off úspěšné série se bude odehrávat na třech obrovských otevřených mapách, na kterých si vyzkoušíte svou schopnost zacházet s množstvím zbraní a dopravních prostředků. V otevřeném světě budete moci plnit kromě příběhových misí samozřejmě i vedlejší úkoly a speciální výzvy. Co by to ale bylo za ambiciózní hru bez pořádného multiplayeru? Just Cause: Mobile nabídne obrovské bitvy až padesáti hráčů proti sobě nebo kooperativní mise pro čtyřčlenné týmy žoldáků. Příjemným bonusem pro fanoušky série bude možnost hrát za postavy z předešlých her. Ocitnout se tak můžete v kůži Anniky, Tea nebo Rico Rodrigueze.

Příběh bude u Just Cause: Mobile zřejmě až na druhém místě, přesto nám ale vývojáři prozradili i něco málo o něm. Budete v něm plnit roli speciálních jednotek, jež mají za cíl zlikvidovat skupinu žoldáků. Nic víc, nic míň. Just Cause: Mobile vyjde na zařízení s Androidem někdy v průběhu letošního roku.

Témata: , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.