Zavřít reklamu

Jen několik dní poté, co Samsung začal vydávat update s Androidem 11 a z něj vycházející uživatelskou nadstavbou One UI 3.1 na smartphone Galaxy A70, dorazil na další model řady Galaxy A – Galaxy A80. Jeho součástí je březnový bezpečnostní patch.

Nový update nese firmwarovou verzi A805FXXU5DUC7 a v tuto chvíli jej dostávají uživatelé Galaxy A80 ve Francii. Jako vždy by se měl v brzké době – v rámci dnů, maximálně týdnů – rozšířit do dalších zemí.

Pro necelé dva roky starý telefon je to poslední aktualizace operačního systému, takže letošního Androidu 12 se již nedočká. Jeho majitelé však alespoň mohou počítat minimálně další rok s pravidelným přísunem bezpečnostních záplat.

Pokud Galaxy A80 vlastníte a chtěli byste upgradovat již nyní, můžete zkusit spustit instalaci updatu manuálně otevřením menu Nastavení, klepnutím na volbu Aktualizace softwaru a zvolením možnosti Stáhnout a nainstalovat.

Když už je řeč o tomto smartphonu – Samsung podle všeho pracuje na jeho nástupci s názvem Galaxy A82 5G, který by měl stejně jako on disponovat jeho největším lákadlem – motorizovaným otočným fotoaparátem. Kromě toho by měl nabídnout bezrámečkový displej, do displeje zabudovanou čtečku otisků prstů nebo trojitý fotoaparát s 64MPx hlavním snímačem.

Související články

Dnes nejčtenější

.