Zavřít reklamu

Šéf Honoru George Zhao tento týden hovořil s čínskými médii o výzvách, které před nyní samostatnou společností stojí, i plánech do budoucna. Mimo jiné prohlásil, že nový smartphone řady Honor Magic „překoná úspěchy, kterých dosáhly řady Huawei Mate a Huawei P“.

Zhao také řekl, že rozchod s Huawei proběhl přátelsky a že byl uspořádán rozlučkový večírek, na kterém Honoru požehnal zakladatel a šéf čínského technologického obra Žen Čeng-fej.

Honor podle něj nyní jedná s AMD a Intelem o dodávkách hardwaru pro jeho připravované notebooky Honor Magicbook. Zhao se během rozhovoru též zmínil o vytváření nových týmů, investicích do výzkumu a vývoje a stěhování do nových kanceláří.

Pokud jde o nový Honor Magic, o něm se v tuto chvíli ví jen to, že jej bude pohánět čipset Snapdragon 888. Letos společnost již uvedla na trh smartphone Honor V40 5G, který v domovské Číně zaznamenal obrovský úspěch (první várka byla vyprodána za několik minut) a který by měl brzy dorazit na mezinárodní trh. Nicméně to nebyla vlajková loď v pravém slova smyslu, tuto roli by měl hrát právě nový Honor Magic.

Honor by také měl brzy uvést na scénu telefony Honor V40 Lite, Honor 40S, Honor 40 nebo Honor X20.

Související články

Dnes nejčtenější