Zavřít reklamu

Samsung pokračuje v rychlém vydávání updatu s Androidem 11 a něm postavenou nadstavbou One UI 3.1 – jeho nejnovějším příjemcem je dva toky starý smartphone střední třídy Galaxy A70.

Nová aktualizace je v tuto chvíli distribuována na Ukrajině, ale jako vždy by se měla v brzké době – v řádu dní – rozšířit do dalších zemí. Nese firmwarovou verzi A705FNXXU5DUC6 a má velikost okolo 1,9 GB. Její součástí je březnový bezpečnostní patch.

Pro připomenutí – Android 11 přináší mimo jiné chatovací bubliny, jednorázová povolení, samostatný widget pro přehrávání médií nebo sekci konverzací v notifikačním panelu. U One UI 3.1 jsou novinkami například vylepšený design uživatelského prostředí, nové a lépe přizpůsobitelné ikony, některá zjednodušená a zpřehledněná menu nebo lepší správa baterie. Funkce jako bezdrátový DeX, aplikace pro sdílení dat Private Share, fotorežim Pohled režiséra nebo služba Google Discover jsou vyhrazeny pro vlajkové lodě z posledních let či exkluzivní pro nejnovější vlajkovou řadu Galaxy S21.

Aktualizaci s Androidem 11/One UI 3.1 dostala v poslední době celá řada zařízení Samsungu, včetně smartphonů řad Galaxy S20, S10, Note 20 a Note 10, všech jeho ohebných telefonů, smartphonů Galaxy M51, M31 a Galaxy S20 FE nebo vlajkových tabletů Galaxy Tab S7 a S7+.

Související články

Dnes nejčtenější

.