Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve svižném vydávání březnového bezpečnostního patche – jeho nejnovějším příjemcem je dva roky starý smartphone nižší třídy Galaxy A20.

Nová aktualizace nese firmwarovou verzi A205XXDXU9BUC4 a v tuto chvíli je distribuována v některých asijských zemích. Jako vždy by však měla v brzké době rozšířit do dalších koutů světa. Součástí aktualizace je oprava blíže nespecifikovaných bugů a vylepšení výkonu zařízení. Nejnovější bezpečnostní záplata kromě chyb, které opravil Google, řeší tři kritické vulnerability týkající se čipsetu Exynos 990 a dalších 16 exploitů související se smartphony Galaxy.

Pokud jste nedočkaví, můžete jako vždy zkusit vynutit manuální instalaci updatu otevřením menu Nastavení, zvolením možnosti Aktualizace software a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Samsung březnový bezpečnostní patch v posledních dnech a týdnech vypustil již na celou řadu zařízení, včetně modelů řad Galaxy Note 10, S10, S9, S20 a Note 20, skládacích smartphonů Galaxy Fold a Galaxy Z Fold 2, telefonů Galaxy A8 (2018) a Galaxy M31 nebo vlajkových tabletů Galaxy Tab S7. Softwarová podpora Samsungu je v poslední době vskutku příkladná a jiní výrobci by si z něj v tomto ohledu mohli vzít příklad. Kdo by to ještě ne tak dávno řekl?

Související články

Dnes nejčtenější

.