Zavřít reklamu

Když vydavatel Square Enix naplánoval oznámení svého nového projektu na listopad minulého roku, jen málokdo čekal hru, která byla nakonec oznámena. U příležitosti dvacátého pátého výročí herní série Tomb Raider totiž na svět přijde mobilní projekt, ke kterému při oznámení vývojáři nepřibalili ani moc detailů. Fanoušci jsou ovšem někdy přehnaně nároční. Nadcházející Tomb Raider Reloaded sice zřejmě nebyl jejich vysněnou hrou, jež by měla jubileum série oslavit, přesto ale zřejmě půjde o zajímavou akční záležitost využívající slávy jedné z nejznámějších herních postav.

Trailerem výše představil Square Enix hru ve zmiňovaném listopadovém oznámení. Video nic moc neřeklo a oficiální popisky vybízely spíše ke spekulacím. Nyní se ale Tomb Raider Reloaded dočkal vydání v předběžném přístupu, což naznačuje, že plná verze hry nebude daleko. Zkušební verzi si mohou zatím zahrát pouze hráči v Thajsku a na Filipínách. S rozšířením do dalších regionů se počítá v nejbližších měsících.

V zatím zveřejněných záběrech z hraní jsme se mohli ujistit, že Tomb Raider Reloaded bude akční hrou viděnou z ptačí perspektivy. Budete v ní ovládat slavnou archeoložku Laru Croft a postupně vybíjet místnosti plné nepřátel. Hra bude klást důraz i na řešení různých hádanek a vyhýbání se pastem. Pokud tedy máte sérii rádi na velkých platformách, měl by vám Tomb Raider Reloaded přinést spoustu zábavy. Vydání plné hry bychom se měli dočkat během letošního roku.

Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.