Zavřít reklamu

Samsung startuje nový hudební cyklus Samsung Music Galaxy Thursday. Fanoušci se tak budou moci každý čtvrtek naladit na oficiální páteční představení novinek, pro které se ujal název New Music Friday. Ve čtvrteční sérii se posluchači dočkají mimo jiné dosud nezveřejněných rozhovorů s muzikanty a zpěváky, detailních záběrů z koncertů nebo ze zkoušek či zákulisních scén. Hudební nadšenci si tak budou moci jako první vychutnat živá vystoupení svých oblíbenců a objevovat neznámou tvorbu muzikantů z Evropy i jiných kontinentů.

Nový cyklus vznikl ve spolupráci s největším světovým hudebním vydavatelstvím Universal Music Group. Uživatelé získají přístup k tvorbě mnoha umělců z celého světa, které s vydavatelským gigantem spolupracují, k mnoha fotografiím a videozáznamům z jejich života i dalšímu multimediálnímu obsahu.

Každý týden se na akci představí noví umělci, zpravidla vycházející hvězdy. Posluchači si jako první poslechnou jejich nové singly, muzikanti je pozvou do své tvůrčí kuchyně a podělí se s nimi o tajemství svého zvuku a stylu. V následujících týdnech na akci vystoupí například španělská indie-popová zpěvačka Natalia Lacunza nebo nejnovější hvězda italské městské písničkářské scény Madame. Fanoušci se ale mohou těšit i na méně známá jména, která si širší posluchačský zájem určitě zaslouží, a dojde i na pár překvapení.

Cyklus Samsung Music Galaxy Thursday ovšem nenabídne jen hudbu, ale i další multimediální obsah. Na fanoušky čekají rozhovory, soukromá vystoupení, zákulisní záběry, příspěvky ze sociálních sítí, videoklipy, playlisty pro streamovací služby apod. Milovníci hudby se tak dostanou do bližšího kontaktu se svými oblíbenci a mohou sami objevovat nová jména, která třeba bude za čas znát celý svět.

Akce Samsung Music Galaxy Thursday umožní lidem sledovat jejich oblíbené umělce i nové vycházející hvězdy i na běžných sociálních sítích. Veškerý multimediální obsah bude dostupný zdarma na sociálních sítích Samsungu i vystupujících muzikantů, například na Facebooku, instagramu nebo TikToku.

Dnes nejčtenější

.