Zavřít reklamu

Příští týden se dočkáme další podařené hry, která se na Androidy podívá po premiéře na velkých konzolích. Tentokrát půjde o skákačku Unruly Heroes. Ta se může pochlubit zapojením talentovaného vývojářského týmu, který má zkušenosti například z vývoje her v sérii Rayman. A například na takové Rayman Legends dá hra vzpomenout hned při pohledu na první obrázky. Nádherný ručně kreslený vizuál jako by z oka vypadl dnes již ikonické skákačce se známým hrdinou bez paží. Kde ovšem Rayman čerpal vtip a nadhled, tam Unruly Heroes představuje temný příběh o záchraně světa.

Hra od Magic Design Studios se inspiruje populárním příběhem o Opičím královi. Ten se společně s trojicí svých spolubojovníků vydá hledat posvátné svitky, které udržují stav světa v rovnováze. Komplikovanější motivaci vám hra neposkytne. To ale dohání na poměry skákaček velice komplexním soubojovým systémem. Kromě hlavního hrdiny si můžete kdykoliv na pomoc zavolat jednoho z jeho tří přátel a hrát za něj. Každý si tak určitě najde bojový styl, který mu bude vyhovovat.

Unruly Heroes sice při svém původním vydání na konzolích moc vln neudělalo, z těch málo recenzí se však na něj valí většinou pochvalná slova. Hru byste si měli zahrát hlavně kvůli skvělému soubojovému systému a také pro její skvělé hádanky. Drobnou vadou na kráse může být nevyrovnané vyprávění a tonální nevyrovnanost, kdy se tříští temná povaha příběhu s komickými hláškami hrdinů. Vlastní názor si budete moci udělat 18. března, kdy hra dorazí na Google Play za cenu kolem šedesáti korun.

Související články

Dnes nejčtenější