Zavřít reklamu

Samsung vydal novou betaverzi svého mobilního prohlížeče Samsung Internet 14.0. Přináší lepší Flex Mode a multitasking, nové možnosti přizpůsobení nebo vylepšení soukromí. Kromě toho přichází s několika funkcemi navíc pro tablety řady Galaxy Tab S7.

Majitelé ohebných telefonů Galaxy Fold a Z Flip si již nebudou muset zpřístupňovat funkci Video Assistant, aby mohli zapnout režim Flex. Místo toho bude funkce při přehrávání videí v celoobrazovkovém módu zapnuta automaticky.

Vylepšen byl také multitasking, a to přidáním funkce App Pair. Uživatelé smartphonů a tabletů Galaxy již nyní mohou v režimu rozdělené obrazovky spouštět více instancí prohlížeče najednou, betu browseru však lze spárovat s kopií jeho samého pro rychlejší přístup k tomuto režimu.

Samsung Internet 14.0 beta také přináší nové možnosti přizpůsobení – umožňuje uživatelům si při surfování vybrat jejich oblíbený font. Sekce Labs v nastavení prohlížeče jim umožňuje sladit font stránky s tím, který používá telefon.

Nová beta mimoto přináší několik exkluzivních funkcí pro tablety řady Galaxy Tab S7, konkrétně Reader Mode a Translation Extension. První zmíněná usnadňuje čtení stránek a druhá přidává podporu pro překládání stránek z 18 jazyků.

V neposlední řadě Samsung Internet 14.0 beta přichází s vylepšeným nástrojem pro ochranu před spamy Smart Anti-Tracking a přidává nový ovládací panel zabezpečení, který usnadňuje sledování a správu nastavení soukromí a umožňuje též si prohlížet, kolik vyskakovacích oken a trackerů prohlížeč zablokoval.

Novou betu prohlížeče je možné si stáhnout prostřednictvím obchodu Google Play.

Související články

Dnes nejčtenější

.