Zavřít reklamu

Na smartphony s Androidem dorazila nová rytmická hra Queen: Rock Tour. Do svého názvu si projekt od trojice studií nevypůjčuje legendární rockovou kapelu The Queen jen tak. Hra vás totiž postaví do role jednotlivých členů slavného uskupení a dá vám za úkol pomocí rytmického mačkaní tlačítek co nejvěrněji napodobit jejich mistrovský um.

Queen: Rock Tour staví na již mnohokrát prověřené formuli rytmických her. Postupně k vám najíždějí tlačítka, která máte ve správnou chvíli zmáčknout. Hra variuje mezi jednoduchým mačkáním jednoho, více nebo dlouhým zmáčknutím jednotlivých tlačítek představujících noty. Jejich umístění a frekvence, se kterou se na obrazovce objevují, většinou rozhodnou o tom, jak dobrou hratelnost rytmická hra nabídne. V Queen: Rock Tour se však alespoň nemusíte bát toho, že by vám nabízela nějaké neznámé popěvky. Vývojáři do hry dostali dvacet největších hitů slavné kapely. Svou oblíbenou si tak v nabídce najde každý.

Hra vám dovolí zopakovat si nejslavnější koncerty Queenů. V průběhu kampaně se tak vydáte na cestu kolem světa, koncertovat budete v Londýně, Tokiu, Houstonu nebo Rio de Janeiru. Během hraní si vyzkoušíte roli každého ze členů kapely. Pokud by vás ale i to omrzelo, Queen: Rock Tour nabízí sbírání archivních fotografií skupiny nebo nákup unikátních póz a oslav pro ještě lepší zážitek z koncertů. Hra je již nyní k dispozici na Google Play.

Související články

Dnes nejčtenější