Zavřít reklamu

Po desítkách let existence se opravdová originalita hledá v herním průmyslu už jen těžko. O tom by mohli vyprávět vývojáři ze studia Vixus, kteří svůj nadcházející projekt popisují jako kombinaci plošinovkového Maria a dnes již kultovních Angry Birds. Ve hře Super Ball Jump: Bounce Adventures totiž budete skákat po plošinkách stejně jako italský instalatér, místo obyčejného poskakování se ale budete pohybovat pomocí přesně vyměřených výstřelů hlavního hrdiny.

Jako lepivá dělová koule se bude modrý hrdina přesouvat mezi plošinkami. Cílem hry není pouze nezemřít kvůli pádu z velké výšky, ale především zachránit poletující včelky Yeebees. Po záchraně určitého množství včelek se pak na konci úrovně otevře portál vedoucí do úrovně další. Jednotlivých levelů má hra nabídnout přes osmdesát, což je vcelku ohromující číslo. Během jejich průchodu se bude Super Ball Jump samozřejmě snažit o to, abyste se nenudili. Budou se tak před vámi neustále objevovat další výzvy v podobě nových nepřátel a pastí.

Pokud jste Angry Birds někdy hráli, víte, jak může být potřeba přesného výpočtu úhlu a síly výstřelu frustrující. Kvůli narůstající komplexnosti úrovní se tak Super Ball Jump postupně promění z roztomilé variace Maria na pekelně obtížnou zkoušku nervů, a to je dobře. Kdy se jí dočkáme, však nevíme. Vývojáři oficiální datum vydání neoznámili, víme jedině to, že hra vyjde na Android i iOS a bude podporovat ukládání postupu do cloudu.

Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.