Zavřít reklamu

Používání počítače s Windows 10 k odesílání „esemesek“ přátelům či rodině bude snadnější než kdy dřív, tedy za předpokladu, že máte správné zařízení. Samsung totiž pro Windows 10 vydal novou aplikaci s názvem Samsung Messaging, která se nyní objevila v obchodě Microsoft Store (zatím však není možné si ji stáhnout).

Aplikace, na kterou jako první upozornil twitterový účet Aggiornamenti Lumia, umožňuje „posílat a dostávat textové zprávy“. Určená je pro počítače, které „umějí“ mobilní data (5G a 4G LTE). Konkrétně jsou podporována tato zařízení: Galaxy Tab Pro S, Galaxy Book 10.6 LTE, Galaxy Book 12 LTE a Galaxy Book 2. Aplikace se ještě zmiňuje o zařízení s modelovým označením NT930QCA, což je podle všeho Galaxy Flex 2 5G.

Výše uvedená zařízení jsou jedny z nejlepších notebooků Samsungu, není tedy překvapivé, že Samsung Messaging podporují právě ony. Aplikace uživatelům umožní rychle komunikovat s přáteli a rodinnými příslušníky bez nutnosti sáhnout po jejich smartphonu.

Majitelé smartphonů Galaxy také mohou využít aplikaci Váš telefon, která uživatelům umožňuje propojit jejich zařízení s PC, což jim usnadní přístup k fotografiím jejich telefonu. Na vybraných zařízeních lze také přetahovat soubory z telefonu do počítače a naopak, a dokonce si na počítači zpřístupnit mobilní aplikace.

Související články

Dnes nejčtenější

.