Zavřít reklamu

Nový leak, za kterým stojí čím dál známější čínský „únikář“ vystupující pod jménem Digital Chat Station, odhalil, co společnost Honor po nedávném vydání telefonu Honor V40 5G plánuje na letošní rok. Některé informace potvrzují to, co se v éteru objevilo již předtím, některé jsou nové.

Podle leakera se Honor chystá brzy představit nové telefony pro střední a nižší třídu. O konkrétních modelech se nezmiňuje, podle starších úniků by to však měly být smartphony Honor 11, Honor 11X a jejich varianty.

Digital Chat Station rovněž odkryl, že nová vlajková loď Honoru, která by měla být uvedena na scénu pod názvem Honor 40, bude disponovat novým čipsetem a dorazí v květnu nebo červnu. Dodal, že hlavním lákadlem nové „vlajky“ bude její fotoaparát.

Leaker kromě toho potvrdil spekulace ze začátku února, že Honor pracuje na skládacím telefonu. Potvrdil také, že by měl být uveden ještě letos, a to v rámci řady Honor Magic. A konečně, Honor prý též připravuje vlajkový tablet, který by měl být nástupcem loňského Honoru V6.

Honor již letos na trh uvedl smartphone Honor V40 5G, který v Číně slaví velký úspěch – první várka byla údajně vyprodána za pouhých několik minut. Telefon by měl být brzy dostupný v Evropě.

Související články

Dnes nejčtenější