Zavřít reklamu

Dobře, hra Huntdown samozřejmě nepochází z osmdesátých let. Ke hře, která se dekádou zaplněnou přehnanými akčními bijáky jasně inspiruje, však nelze přiřadit příhodnější označení. Huntdown vyšla minulý rok na počítačích a konzolích, kde zapůsobila jak na hráče, tak na kritiky. Mobilní port se však objevuje s větším zpožděním, než se na první pohled zdá. Tuto verzi hry totiž vývojáři z Cofee Stain Studios zmiňovali už při samotném oznámení hry před pěti lety, nyní alespoň potvrzují, že je stále v plánu.

Jak už jsme zmiňovali výše, Huntdown se inspiruje osmdesátými lety minulého století, a to jak akčními filmy, tak obdobně přehnanými videohrami. Při hraní si vzpomenete na jiné frenetické střílečky, například na sérii Contra. Ve hře si můžete vybrat mezi třemi rozdílnými lovci odměn, kteří se liší kromě jedné schopnosti především svým vzhledem. Do hry můžete na velkých platformách zabrousit i ve dvou hráčích, uvidíme, jestli tahle možnost zůstane i ve verzi pro mobilní zařízení.

Studio zřejmě čekalo na přijetí hry na velkých platformách, než začne investovat do mobilního portu. Nyní jsme se tak dočkali pouze oznámení toho, že se s verzí pro Android stále počítá a dorazit by měla někdy v průběhu tohoto roku. Jak se líbí podobné retro hry vám? Podělte se s námi o svůj názor v diskuzi pod článkem.

Témata: , , , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.