Zavřít reklamu

Tak je to tady. Co vývojáři obřího battle royale PUBG naslibovali, to také splnili. Na Android zamíří první z řady mobilních her, které budou navazovat na úspěch svého většího bratříčka. Dnes oznámené PUBG: New State je na rozdíl od konvertované verze běžného PUBG již od začátku vyvíjeno pro mobilní telefony a na malé obrazovky by mělo zamířit ještě v průběhu letošního roku. Hru vývojáři zatím představili v krátkém traileru, na který se můžete podívat níže.

Nově oznámená hra se bude odehrávat v budoucnosti mnohým již důvěrně známého herního světa. Hra nás přenese do roku 2051, což znamená nadílku futuristického vybavení a zbraní. Ty tam jsou tedy realistické zbraně z původní hry, PUBG: New State dostává mnohem větší kreativní volnost. Oproti osekanému PUBG Mobile navíc nový projekt nabídne nové herní možnosti. Vaše postava bude agilnější a bude mít k dispozici více způsobů, jak vylepšit své vybavení.

V širších souvislostech jde o první krok Tencentu k budoucímu masivnímu rozšíření světa PUBG. Polovážně je bráno prohlášení, že připravovaná sci-fi hororovka The Callisto Protocol je zasazena ve stejném světě, i když v daleké budoucnosti a mimozemském prostředí. Tencent chce ale kromě herního průmyslu prozkoumat i televizní médium. V blízké budoucnosti bychom se totiž měli dočkat i animovaného seriálu. Ke hraní PUBG: New State se můžete na Google Play předregistrovat již nyní.

Související články

Dnes nejčtenější