Zavřít reklamu

Jak jsme před měsícem slyšeli, tak se i stalo. Temné MMO Warhammer: Odyssey na telefony s Androidem dorazilo 22. února, přesně v den, kdy podle jeho vývojářů z Virtual Realms mělo. K menšímu zklamání některých však nejde o finální verzi hry. I po měsících beta testingu totiž Virtual Realms stále nejsou se hrou zcela spokojení, a tak na veřejnost vydávají hru v jakémsi předběžném přístupu.

Warhammer: Odyssey se odehrává ve fantasknějším prostředí slavného fikčního univerza. Na rozdíl od ve hrách provařenějšího vesmírného období Warhammeru 40K tak v mobilním MMO nepotkáte jednotky obrněných mariňáků, ale klasickými čaroději a rytíři se to tu bude jen hemžit. Na začátku hry si budete moci vybrat jedno ze šesti dostupných povolání, rozmýšlet se budete mezi arcimágem, válečnickým knězem, inženýrem, stínovým válečníkem, lovcem čarodějnic a barbarem. Svůj styl hraní by si tak ve hře měl najít každý.

Podle toho, co jsme mohli zatím ze hry vidět, půjde zřejmě o jinak celkem klasickou záležitost, která se bude chtít hlavně zalíbit fanouškům světa Warhammeru. Na kráse jí moc nepřidává ani fakt, že se stále nejedná o dokončenou verzi aplikace. U velkých onlineových her to už ovšem tak někdy bývá. Warhammer: Odyssey můžete už nyní zdarma stahovat přímo na Google Play.

Dnes nejčtenější

.