Zavřít reklamu

Vypadá to, že kreativní stagnace karetního Hearthstonu už definitivně skončila. Hru během posledních let oživily nové herní módy a hlavně odhodlání vývojářů ke kontrole metagame, které jim dovoluje upravovat problematické karty, hned jak začnou tropit problémy. Revitalizace hry bude pokračovat i v roce gryfa, jak novou herní sezónu pojmenovali vývojáři. Na výroční akci Blizzcon představili kromě svých obecnějších plánů i nové rozšíření Forged in the Barrens.

Nová sada bude obsahovat 135 karet a novou herní mechaniku Frenzy. Ta se aktivuje vždy, když minion s touto schopností dostane úplně první zranění. Další novinkou rozšíření je rozřazení kouzel do různých škol magie, tak jak se děje například v MMO World of Warcraft. Vývojáři z Blizzardu budou do jednotlivých škol dělit i již vydané karty, noví minioni, co s jednotlivými typy kouzel interagují, tak budou mít s čím pracovat. Protože nás nová expanze zavede do nehostinných pustin Azerothu, společnost nám budou dělat trénování žoldáci. Ty potkáme v podobě legendárních minionů, jejichž příběh budeme sledovat po celý následující rok. Forged in the Barrens hru obohatí v nejbližších měsících.

Další novinkou, která do hry zamíří někdy v průběhu roku, je herní mód Mercenaries. V něm budete skládat tým z legendárních hrdinů a v taktických bitvách s ním bojovat proti bossům a proti týmům jiných hráčů. Na rozdíl od již zavedeného Battlegrounds nenecháte svou skvadru bojovat automaticky, ale budete jim během bitev rozdávat rozkazy. Co říkáte na ohlášené novinky? Donutí vás se do hry znovu vrátit? Podělte se s námi o svůj názor v diskuzi pod článkem.

Témata: , ,

Dnes nejčtenější

.