Zavřít reklamu

Samsung v poslední době vypouští do světa smartphony jako na běžícím páse a nyní se chystá na scénu uvést další přírůstek – Galaxy M62. Novinka by to však ve skutečnosti být neměla, podle všeho půjde o přeznačený Galaxy F62, který technologický gigant uvedl před pár dny na trh v Indii.

Galaxy M62 by měl debutovat 3. března v Malajsii prostřednictvím místního e-shopu Lazada. E-shop neuvádí žádné jeho specifikace kromě kapacity baterie, která bude činit 7000 mAh. I to je jedna z indicií, že Galaxy M62 bude „jen“ přeznačeným Galaxy F62.

Smartphone by měl kromě Malajsie dorazit i na jiné trhy, v tuto chvíli však není známo, jestli jeho dostupnost bude omezena na trhy v Asii. Není také vyloučeno, že bude znovu uveden na indický trh prostřednictvím jiných prodejců, než je e-komerční gigant Flipkart.

Jen pro připomenutí – Galaxy F62 dostal do vínku Super AMOLED+ displej s úhlopříčkou 6,7 palců a rozlišením FHD+, čipset Exynos 9825, 6 nebo 8 GB operační paměti a 128 GB vnitřní paměti, čtverný fotoaparát s rozlišením 64, 12, 5 a 5 MPx, do zapínacího tlačítka zabudovanou čtečku otisků prstů, 3,5mm jack, NFC, Android 11 s nadstavbou One UI 3.1 a podporu rychlého nabíjení s výkonem 25 W.

Související články

Dnes nejčtenější