Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, Samsung během veletrhu CES 2021 uvedl na scénu své první televizory s technologií Mini-LED s názvem Neo QLED, které vstoupí do prodeje v březnu. Před jejich uvedením na trh se ven dostaly první recenze a zvlášť vřelého přijetí se jim dostalo od prestižního německého audio-video magazínu.

Německý audio-video magazín Video ohodnotil televizor Neo QLED jako „nejlepší televizi všech dob“. Konkrétně recenzoval 75palcový model s rozlišením 8K (modelové číslo GQ75QN900A), kterému udělil skóre 966 bodů. Pro srovnání – nejlepší QLED televizor Samsungu z loňského roku si u magazínu vysloužil 956 bodů.

Televizoru se dostalo chvály za jeho excelentní kontrastový poměr, hluboké odstíny černé barvy, vysoký jas a přesné lokální stmívání. Kromě toho obdržel ceny za svůj vynikající design a inovace a magazín jej vybral jako svou „referenční“ televizi.

Jen pro připomenutí – televizory Neo QLED disponují technologií AMD FreeSync Premium Pro a podporou standardů HDR10+ a HLG, rychlou odezvou, 4.2.2kanálovým zvukem, audio technologiemi Object Sound Tracking+ a Q-Symphony, funkcí Active Voice Amplifier, sluneční energií poháněnými dálkovými ovladači, hlasovými asistenty Alexou, Asistentem Google a Bixbym, službou Samsung TV Plus, aplikací Samsung Health a běží na operačním systému Tizen.

Související články

Dnes nejčtenější

.