Zavřít reklamu

Pavouci. Při jejich zmínce se mnohým z nás udělá husí kůže a myslí proběhnou nejděsivější představy. Strach z pavouků je mezi lidmi rozšířený ve velké míře. Není nám však jasné, zdali se do kategorie arachnofobů řadí vývojář nadcházející hry Kill It With Fire, ve které budete osminohé pavoukovce likvidovat absurdně přesílenými zbraněmi. Jistě, nenávist k pavoukům je už že samotného konceptu hry zjevná. Že by ale arachnofob chtěl strávit svůj pracovní život dohledem nad správným chováním jejich virtuálních modelů? Přesvědčte se o originalitě hry sami v traileru níže.

Základní premisou hry je zbavit se pavouků za každou cenu. Díky tomu Kill It With Fire neztrácí čas s rozumnými řešeními a pro jistotu volí účinnější arzenál. K zabíjení pavouků tak budete využívat například meče, granáty nebo plamenomet. Hra zachází až do absurdních situací, kdy například jedna sekvence traileru ukazuje, že se nebojí kvůli zabití jednoho pavouka zničit třeba i celou benzínovou stanici.

Kill It With Fire již v minulosti vyšlo na osobních počítačích, teď se po pavučině přehoupává kromě mobilních zařízení i na hybridní konzoli Nintendo Switch. Hra vychází na nových platformách už 4. března. Troufnete si na to, stát se hubičem osminohé havěti? Podělte se s námi o svůj názor v diskuzi pod článkem.

Témata: , ,

Související články

Dnes nejčtenější

.