Zavřít reklamu

Po internetu už nějakou dobu obíhaly spekulace o tom, že vývojářské studio Zynga v tajnosti pracuje na nové hře ze světa Star Wars. Tentokrát byly založeny na věrohodných zdrojích, protože ve čtvrtek opravdu došlo k odhalení nového projektu z legendárního světa rytířů Jedi. Ti ovšem budou mít ve hře zřejmě jen minimální, pokud vůbec nějakou, roli. Nově oznámené Star Wars: Hunters se totiž bude soustředit na galaktické odpadlíky, námezdní lovce, mezi které patří například Boba Fett nebo hlavní hrdina úspěšného seriálu Mandalorian. Novinka se zatím představila pouze v ukázce, která ale spíše vyvolává více otázek než odpovědí.

Ve videu vstupujeme z jakési budovy do bitvy zuřící v písečné bouři. S největší pravděpodobností se tak zřejmě podíváme na planetu Tatooine, na které začal příběh Anakina Skywalkera i jeho syna Lukea. Hra se bude zřejmě chtít přiživit na některém z dalších nadcházejících mediálních projektů ze světa Star Wars, modrý světelný meč tak může patřit klidně Obi-Wanu Kenobimu, který by snad už v příštím roce měl dostat vlastní seriál na streamovací službě Disney+.

Zajímavé je, že odhalení hry proběhlo na speciální akci Nintendo Direct, kde japonský výrobce představuje hry mířící na svou hybridní konzoli Switch. Star Wars: Hunters tak budou zřejmě primárně mířit na tuto platformu. Mohli bychom se tak dočkat o poznání komplexnější hry, než jsme jinak na mobilech zvyklí. Star Wars: Hunters mají na Android dorazit někdy v průběhu tohoto roku.

Dnes nejčtenější

.