Zavřít reklamu

Samsung se podle neoficiálních zpráv chystá vypustit několik nových aplikací na Windows 10, přesněji řečeno do obchodu Microsoft Store. Konkrétně by se mělo jednat o aplikace Quick Share, Samsung Free a Samsung O.

Aplikace Quick Share telefonům Galaxy umožní rychle sdílet fotografie, videa a dokumenty s laptopy i desktopy s Windows 10. Pokud smartphone uživatele používá nadstavbu One UI 2 a novější, může sdílet obsah přes Wi-Fi Direct, Bluetooth nebo zařízení, která podporují platformu Samsungu SmartThings.

 

Aplikace Samsung Free (dříve Samsung Daily) nabízí v jednom „balení“ televizní pořady, zpravodajské články a hry. V sekci Watch se uživatel dostane k exkluzivnímu výběru televizních kanálů služby Samsung TV Plus, která byla nedávno spuštěna na mobilních zařízeních (jinak existuje už od roku 2016). Sekce Read uživateli ukáže přehled nejnovějších zpráv z různých zdrojů, zatímco sekce Play bude zahrnovat hry zdarma.

Pak je tu ještě aplikace s názvem Samsung O, u které není úplně jasné, k čemu slouží. Spekuluje se však o tom, že půjde o klonovací aplikaci. Do obchodu Microsoftu by měla každopádně dorazit v následujících dnech.

Loni v srpnu Samsung a Microsoft uzavřely dohodu o dlouhodobém strategickém partnerství, jehož cílem je „přinést bezproblémovou uživatelskou zkušenost napříč zařízeními, aplikacemi a službami“. Možné vydání výše uvedených aplikací v obchodu Microsoftu by mohlo být součástí této spolupráce.

Související články

Dnes nejčtenější

.