Zavřít reklamu

19. února čeká fanoušky her od legendárního Blizzardu každoroční svátek Blizzcon. Akce, na které se většinou odehraje plno odhalení, se tento rok musela přesunout do online prostoru. Na událost čekají i hráči karetního Hearthstonu – krom jiného by totiž vývojáři měli příští týden odhalit novou sadu, která svým příchodem stejně jako každý rok zcela změní podobu hry. Nemohli jsme ovšem čekat to, že vývojáři mají ještě další plány. Dnes oznámili příchod zcela nového formátu a restrukturalizaci karetních sad obsahujících základní karty.

Osobně mám největší radost z oznámení nového formátu. Ke Standardu a divokému Wildu přibude nový mód Classic. Ten bude obsahovat pouze základní karty, a to v takové podobě, v jaké existovaly na začátku roku 2014. Půjde tedy o časovou kapslí, která všechny pamětníky vrátí do momentu v životě Hearthstonu, kdy hru ještě nesužovala nadmíra náhodných efektů.

Tip: V případě, že si rádi zahrajete i v off-line, mrkněte na karetní hry od FYFTu. V širokém výběru titulů najdete i fantasy kousky zaměřené na světy Dark Souls, Marvel Universe, Harryho Pottera či Hru o trůny.

Další novinkou je kompletní restrukturalizace souboru základních karet. Ty teď budou řazeny do jediné sady The Core Set. V ní budou karty postupně rotovat, nebude se tedy snad už tak často stávat, že by ve hře zůstávaly karty, které balíčkům dominují řadu let za sebou, dokonce i přes snahu vývojářů je vybalancovat. Nová sada karet bude obsahovat staré známé i desítky nových tváří. Vítanou zprávou je to, že všechny z nich budou dostupné zcela zdarma.

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější

.