Zavřít reklamu

Smartphony Samsungu jsou již nějakou dobu známy tím, že jim voda nedělá velké potíže. Youtuber z kanálu Photo Owl Lapse tomu však možná nevěřil a svůj Galaxy S21 se rozhodl v tomto směru řádně otestovat. Telefon v den, kdy se nová vlajková řada začala prodávat (tedy 29. ledna), ponořil do akvária plného vody, na jehož dně dlí dodnes.

Youtuber měří čas, který jeho Galaxy S21 tráví pod vodou, pomocí aplikace stopek zabudované do nadstavby One UI 3.0. Stopky však fungují pouze do 99 hodin, 59 minut a 59 sekund. Musely tak být již dvakrát manuálně resetovány.

Koncem pátého dne živého vysílání vydal Galaxy S21 varování „moisture detected“ („zjištěna vlhkost“), načež obrazovka přestala reagovat a začal nekontrolovaně přeskakovat mezi aplikacemi. Náhodná stisknutí tlačítka prý ale problém vyřešila. Včera streamer uvedl, že na smartphonu zkusil přehrát hudbu. Výsledek byl očekávatelný – zvuk vycházející z reproduktorů prý zněl „strašně“, byl velmi tichý a sotva srozumitelný.

Bude rozhodně zajímavé dál sledovat, co se smartphonem další pobyt pod vodou udělá a kdy „konečně“ přestane fungovat. Jisté každopádně je, že záruka se na podobné „kousky“ vztahovat nebude. A vy toto doma rozhodně nezkoušejte, ať už jde o jakýkoli telefon.

Související články

Dnes nejčtenější

.