Zavřít reklamu

Nový zástupce řady F – Samsung Galaxy F62 – bude podle všeho uveden na scénu v Indii v ještě tento měsíc, a zatímco čekáme na to, až Samsung oznámí oficiální datum představení, indický e-komerční gigant Flipkart zveřejnil teaser ukazující zadní stranu novinky. Z něj vyplývá, že telefon bude mít čtverný fotoaparát.

Z teaseru lze také vyčíst, že kolébka hlasitosti bude sídlit na pravé straně a že telefon bude zřejmě mít čtečku otisků prstů zabudovanou do zapínacího tlačítka. Flipkart uvádí smartphone jako „Flipkart Unique“, což znamená, že bude jeho exkluzivitou.

Galaxy F62 podle dosavadních spekulací dostane do vínku (Super) AMOLED displej s úhlopříčkou 6,7 palců, čipset Exynos 9825, 6 nebo 8 GB operační paměti, 64MPx hlavní fotoaparát, 32MPx přední kamerku, Android 11 a obří baterii s kapacitou 7000 mAh. Lze také předpokládat, že bude disponovat minimálně 64 GB vnitřní paměti, podporou rychlého nabíjení s výkonem 15 W a 3,5mm jackem.

Smartphone střední třídy by se měl prodávat za 25 000 rupií (v přepočtu přibližně 7 300 Kč). Vzhledem k tomu, že jde o exkluzivitu Flipkartu, je nepravděpodobné, že bude dostupný jinde než v Indii.

Související články

Dnes nejčtenější

.